poniedziałek, 24 listopada 2014

Rezurekcja

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…
Kiedy przyszedł mi do głowy pomysł ożywienia Katalogu Ocenialni, na wszelkie sposoby usiłowałam skontaktować się z załogą, tak byłą, jak i obecną. Udało mi się złapać jedynie Isamar, która zasugerowała, że być może lepszym pomysłem będzie zbudowanie takiej strony od nowa.
Przyjemnie jest mi więc was powitać w miejscu, które będzie Katalogiem 2.0. W założeniu jest to strona, która ma ułatwiać opkotwórcom dostęp do dobrodziejstw polskojęzycznej blogosfery.
Część opcji pozostanie bez zmian, a zatem na pierwszym miejscu znajduje się spis aktywnie działających ocenialni (a ponieważ wszyscy wiemy, że z tą aktywnością różnie bywa, roboczo zakładam, że to takie, na których w ciągu półrocza coś się ruszyło. Terminy graniczne mogą w przyszłości ulec zmianie), poniżej wykaz betowalni, szabloniarni oraz analizatorni. Jeżeli chcecie, by wasza strona została ujęta w spisie – dajcie znać. Jeżeli chcecie, żeby została ze spisu usunięta – również dajcie znać.

Każda ze stron podpadająca pod wyżej wymienione kategorie może dać ogłoszenie dowolnej (w granicach rozsądku) treści, które zostanie umieszczone na stronie głównej. Jeśli zgłoszeń na raz przyjdzie kilka, będą umieszczane w jednodniowych odstępach tak, aby każde miało szansę powisieć co najmniej dobę. Dana strona może ponowić ogłoszenie po minimum miesiącu.

Oprócz ogłoszeń będę się starała wrzucać również artykuły i wywiady na tematy związane z morzosferą. Jeśli macie propozycje tematów, o których chcielibyście poczytać, zapraszam do działu propozycji. Jeśli sami macie ochotę popełnić tekst, zapraszam do zakładki kontakt. Każdy tekst przed umieszczeniem zostanie przepuszczony przez betę.

Ponieważ strona jest świeżutka, na pewno roi się w niej od błędów, które przeoczyłam – jeśli je znajdziecie, nie krępujcie się poinformować mnie o nich w komentarzach.

Za szablon serdecznie dziękuję Deneve!

6 komentarzy:

 1. Założenie nowego katalogu to naprawdę świetny pomysł. No i ten szablon fajny. :)
  Button już dodaję na KDO.

  Pozdrawiam,
  Pollala

  OdpowiedzUsuń
 2. "jeśli je znajdziecie, nie krępujcie się poinformować mnie o nim" - czy to świadoma literówka dla spostrzegawczych? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to efekt poprawiania zdania z dobrego na gorsze :P Dzięki!

   Usuń
 3. Nie mamy nic przeciwko temu, że link do naszego Katalogu widnieje w lewym pasku. My także ustanowimy Morzosferę naszym partnerem :-)

  Katalog Grafików

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz powodzenia życzę, przeciwko umieszczeniu w spisie oczywiście nic nie mam, poza tym, że t-a ledwo zipie ;) Natomiast na zmartwychwstanie Kompanii Przysięgłych chyba nie ma co liczyć, od dawna tylko Chiyo trzymała ich na powierzchni, a teraz i ona ma chyba zbyt napięty grafik na ocenianie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam trzymam kciuki za Talking About i za ciebie, a Kompanię usunę ze spisu, chociaż szkoda miejsca o tak bogatej historii :)

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.